fbpx
Fotografia ślubna DawidSkura.pl

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŚLĄSK

Niezapomniana fotografia ślubna jest nie lada wyzwaniem dla fotografa. Do jej wykonania niezbędna jest pasja, zaangażowanie i godziny praktyki. Jako fotograf ślubny pragnę towarzyszyć Wam w tym dniu od momentu przygotowań, poprzez ceremonię, zabawę weselną, aż do plenerowej sesji ślubnej. Będąc częścią Waszych wydarzeń staram się uchwycić najważniejsze momenty i towarzyszące im emocje. Pracuje głównie na terenie Śląska, ale na waszą prośbę jestem gotów dotrzeć do najdalszych zakątków Polski. Wasze marzenia o plenerowej sesji ślubnej jestem w stanie zmienić w rzeczywistość. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i do wysyłania zapytań o dostępność terminów.

O MNIE

IMG_7280 kopia

Dawid

Nieustannie dążący do perfekcji fotograf z powołania. Wrażliwy na piękno ludzi, miejsc i emocji. Fotografia to część mojego życia, z którą nie chce się rozstawać. Zawsze uśmiechnięty, gotowy do współpracy.

Dlaczego właśnie Ja ?

Lekka kompozycja

Świat bez fotografii będzie dla nas bez znaczenia, jeśli nie będzie światła.

zawodowe umiejeetności

Posiadam ponad  5-letnie doświadczenie w fotografii  wesel i ślubów

Doskonałe wyposażenie

Mój sprzęt spełnia najwyższe standardy jakości

jakość

Wszystkie zdjęcia oddawane są w wysokiej rozdzielczości.

UnikATOWE spojrzenie

Staram się dostrzec wszystkie elementy w trakcie Waszego ślubu

detale

Zdaje sobie sprawę  jak dużo pracy Was kosztowało zorganizowanie nawet najmniejszych rzeczy w tym dniu .

GALERIA

KWINTESENCJA ZDJĘĆ ŚLUBNYCH. TO KLASYCZNE FOTOGRAFIE OBEJMUJĄCE PRZYGOTOWANIA, UROCZYSTOŚĆ ŚLUBNĄ I WESELE.

ALBUMY I FOTOKSIĄŻKI

W mojej ofercie proponuje Wam nowoczesne albumy wykonane z dbałością o każdy szczegół. Indywidualizm każdego projektu pozwala mi na tworzenie spersonalizowanego albumu.

Tworzone przeze mnie albumy produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Otrzymany materiał w wersji cyfrowej pozwala na dzielenie się emocjami z bliskimi w dowolnej chwili waszego życia.

PS gotowe zdjęcia oddaję tak:

Napisz i zapytaj o wolne terminy

    Współpraca z nimi to czysta przyjemność

    Fotografią ślubną zajmuję się w całej Polsce, najczęściej w woj. Śląskim oraz woj. Małopolskim, między innymi w takich miastach jak: Katowice, Jaworzno, Olkusz, Działoszyce, Bytom, Gliwice, Będzin, Chorzów, Paniówki, Chrzanów, Kraków, Częstochowa, Tychy, Sosnowiec, Zabrze, Bielsko Biała, Rybnik, Dabrowa Górnicza, Jaworzno, Chorzów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Warszawa, Łódź, Tarnów, Myślenice, Szczyrk, Wisła, Ustroń, tak naprawdę jako Wasz fotograf chętnie dojadę do Was Wszędzie gdzie tylko sobie zamarzycie.