Fotografia ślubna, portretowa, biznesowa

Aneta & Dawid - Restauracja Świetlik BYTOM

Cześć, witajcie.

Przedstawiamy Wam dwójkę wspaniałych ludzi jakimi są Aneta i Dawid, którym mieliśmy zaszczyt towarzyszyć w najpiękniejszym dla nich dniu.

ONA- Piękna i młoda, niesamowicie uśmiechnięta osoba.

ON- Kulturysta, stojący na straży naszego bezpieczeństwa.

Nasze Pary Młode nas rozpieszczają… Kolejny raz nie mogliśmy trafić lepiej, genialna atmosfera od początku do końca a w dodatku była to najbezpieczniejsza impreza tego sezonu.

Tym razem zostaliśmy zaproszeni do Bytomia na Śląsku, Dawid wraz ze swoim świadkiem (lekko zestresowani…) czekali na nas bardzo dobrze przygotowani w detale. Po przyjeździe na miejsce naszym oczom ukazał się mundur, odznaka oraz pupil Anety i Dawida, ich piesek. Jak już się pewnie domyślacie Dawid jest policjantem, przygotowania przebiegły w świetnej atmosferze, widać że panowie znają się doskonale.

Lecimy do Anety, gdzie wśród najbliższych przygotowuje się do tego wspaniałego dnia. Piękna suknia, dodatki ale przede wszystkim uśmiechy na twarzach wszystkich sprawiają że czujemy się jak w domu. Nasza pani młoda już gotowa, w oddali słychać syreny policyjne – to może świadczyć tylko o jednym… Zbliża się pan młody. W drzwiach tradycyjne dla tego regionu „wykupiny” i już można zobaczyć swoją przyszłą żonę.

Aneta i Dawid proszą rodziców o ich błogosławieństwo, jak zwykle bardzo wzruszająca chwila dla wszystkich obecnych a już na pewno dla rodziców Pary Młodej.

Sakrament małżeństwa nasi młodzi przyjmą w kościele Św. Barbary w Bytomiu. Pomimo październikowej pogody atmosfera była gorąca, liczni goście, koledzy i koleżanki z pracy, w tym mundurowi którzy dla Anety i Dawida wykonali szpaler z wyciągnięta bronią – szablami nad przechodzącą Parą Młodą.

Po oficjalnej części, kiedy to już teraz małżonkowie wyznali sobie miłość przed Bogiem oraz w obecności swoich najbliższych, nadszedł czas na zabawę weselną, ale najpierw przejazd w kolumnie policyjnej pod samą salę weselną . To było dla nas kolejne zaskoczenie tego dnia, oczywiście bardzo pozytywne.

Na Sali w pełnej gotowości wraz z całą obsługą czeka już Showman Firma rozrywkowa Sośnica A. Tak zwany człowiek orkiestra, bardzo pozytywnie nastawiony człowiek, który poprowadził całą imprezę. Dalej nie mogło być inaczej, przywitanie małżonków, szampan, sto lat, życzenia, piękny pierwszy taniec, zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Doskonała frekwencja na parkiecie od samego początku aż do późnych godzin nocnych kiedy to my żegnaliśmy się z tą cudowną parą… Anetą i Dawidem.

Serdecznie pozdrawiamy małżonków i jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

ŚWIETLIK BYTOM