Fotografia ślubna, portretowa, biznesowa

Beata & Sebastian - Złote Arkady

Witajcie !

Chcemy przedstawić Wam parę, z którą wkroczyliśmy w sezon ślubny 2020- Beata i Sebastian.

Nasze pierwsze spotkanie odbyło się przy okazji nagrywania podziękowań dla rodziców. Nasza para, jeszcze wtedy narzeczonych przygotowała się znakomicie. Zdjęcia z dzieciństwa, wzruszające słowa podziękowań dla rodziców, rodzeństwa oraz bliskich, którzy są dla nich ważną częścią życia.  Przy okazji kręcenia filmu przez Roberta, ja nie mogłem się powstrzymać, wyciągnąłem aparat z walizki i pstryknąłem im kilka fotek.

W dniu ślubu czekała nas podróż do Radomska. Sprzęt spakowany, kawa w maku kupiona- jedziemy! Pan Młody przygotowywał się do tego ważnego dnia w domu rodzinnym. Atmosfera była rewelacyjna- Sebastian, jego świadek, siostry, ulubiona muzyka i toast wzniesiony na cześć państwa młodych. Nasza Pani Młoda swoje przygotowania zorganizowała w pokojach gościnnych Sali Bankietowej Złote Arkady, gdzie następnie odbywało się wesele. Towarzystwo rodziny, złoty szampan i cała masa uśmiechów i radości- dla nas to idealne płótno do tworzenia wspomnień.

Ceremonia zaślubin miała miejsce w Parafii rzymskokatolickiej Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Strzałkowie. Piękny, mały kościółek, bratanica Panny Młodej niosąca obrączki no i ONI- pięknie ubrani, zakochani, przysięgający sobie miłość aż po grób.

Nasi nowożeńcy zaprosili swoich gości na zabawę do białego rana do Sali Bankietowej Złote Arkady. Wyśmienitą zabawę zapewnił DJ YAKU. Tańce, zabawy, pięciowarstwowy tort- ahh jakie mieliśmy szczęście, że mogliśmy to uwiecznić! Po północy nasza praca dobiegła końca, jednak wiedzieliśmy, że jeszcze ich spotkamy i już snuliśmy plany na ten dzień.

Beata i Sebastian poznali się we Wrocławiu. Tam odbyła się pierwsza randka i właśnie tam zabrali nas na sesję plenerową. Wrocławki rynek, Most Piaskowy i romantyczny taniec nad brzegiem Odry.

Kochani raz jeszcze życzymy Wam ogromu miłości. Dziękujemy Wam za zaufanie i liczymy na to, że jeszcze się spotkamy!

 

Miasto- Strzałków, Częstochowa

Kościół- Parafia rzymskokatolicka Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Strzałkowie

Wesele- Sala Bankietowa- Złote Arkady

DJ- DJ YAKU  

Plener- Wrocław