logo

Fotografia Biznesowa

ZDJĘCIA BIZNESOWE - POKAŻ ŚWIATU SWÓJ PROFESJONALNY WIZERUNEK

„Obraz mówi więcej niż 1000 słów” – to przysłowie jest aktualne również w naszych czasach. Zdjęcia biznesowe naszego autorstwa przedstawią Państwa jako profesjonalistów w swojej branży, ale również jako osoby otwarte, pełne pozytywnej energii. Pokażcie światu swój profesjonalny wizerunek poprzez nasze zdjęcia biznesowe !

ZDJĘCIA BIZNESOWE – PO CO JE ROBIĆ ?

Zdjęcia biznesowe to bardzo ważny element kreowania Państwa wizerunku. Nierzadko to właśnie dobre zdjęcia biznesowe pomogą Państwu wyróżnić się wśród wielu , z pozoru podobnych ofert pokazując Was jako profesjonalistów w waszych branżach, oraz jako osoby otwarte, godne zaufania, pełne pozytywnej energii. Zdjęcie biznesowe to inwestycja o bardzo dużej stropie zwrotu. Profesjonalny wizerunek w mediach, internecie lub na portalach społecznościowych z pewnością zaowocuje większą ilością potencjalnych klientów. Posługując się dobrymi zdjęciami łatwiej też zwrócić uwagę odbiorców na przekazywane przez Państwa treści i idee.

ZDJĘCIA BIZNESOWE – DLA KOGO ?

Zdjęcia biznesowe są dla każdego, dla kogo ważne jest jak postrzegany jest przez potencjalnych klientów, kontrahentów i partnerów. Moimi klientami są firmy , ale również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, artyści, freelancerzy, politycy, prawnicy, trenerzy… Dodatkowo, często wykonujemy zdjęcia biznesowe dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę i potrzebne są im dobre zdjęcia do CV, lub na portale społecznościowe jak :Linkedin, Facebook lub Golden Line. Niezależnie od tego dla kogo pracuje, swoją pracę zawsze wykonuje z możliwie najwyższym zaangażowaniem.

ZDJĘCIA BIZNESOWE – PRZEBIEG SESJI

Warto jeszcze przed zdjęciami omówić jaki jest pożądany efekt zdjęciowy. Czy chcemy wykonać sesję w sposób klasyczny, czy branża w jakiej Państwo pracuje pozwala na nieco więcej swobody. Ustalamy charakter zdjęć, kolorystykę tła i sposób fotografowania. Standardowa sesja biznesowa zajmuje nam ok 2-3 godziny. Więcej na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA. Bardzo często osoby które fotografujemy czują lekki niepokój przed sesją, ponieważ nie są zawodowymi modelami i jest to dla nich nowa sytuacja, lekko stresująca… Nasze doświadczenie i swobodna atmosfera podczas zdjęć sprawiają, że fotografowane osoby po chwili czują się komfortowo i cały stres mija. Jesteśmy od tego aby Państwa zdjęcia były możliwie najlepsze, więc podpowiadamy jak pozować, ale w chętnie też przyjmujemy Wasze propozycje.