logo

Fotografia ślubna

logo-dawid-nowe-300x300

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Dobra fotografia ślubna jest jak udany związek: łączy w sobie jakość i emocje. Nie da się jej wykonać bez skupienia, wrażliwego oka i perfekcyjnego warsztatu. Jako fotograf ślubny towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii, zabawy weselnej, a także w czasie plenerowej sesji ślubnej. Moim zadaniem jest widzieć i uchwycić to co najistotniejsze, jednocześnie samemu pozostając niewidzialnym. To ambitne wyzwanie, dlatego fotografia ślubna tak często przerasta debiutantów. Pracuję przede wszystkim na terenie Śląska , ale chętnie wykonam dla Was fotografie ślubne na terenie całej Polski. Jestem także otwarty na wyjazdowe sesje plenerowe, gdziekolwiek poniosą Was wasze ślubne marzenia. Jeśli tak jak ja stawiacie przede wszystkim na jakość, a nie ilość i poszukujecie fotografa na Wasz ślub, obejrzyjcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin.

Kwintesencja zdjęć ślubnych. To klasyczne fotografie obejmujące przygotowania, uroczystość ślubną i wesele.

Ania & Leszek-195

Ania & Leszek

_SKU0078

Aneta & Dawid

_SKU8261

Patrycja & Dawid

gabi-23

Gabriela & Marek

_SKU6829

Ela & Damian

Lololove-59

Sandra & Mateusz

ALBUMY I KSIĄŻKI

logo-dawid-nowe-300x300

 

Proponowane przeze mnie albumy i książki,
w przeciwieństwie do tradycyjnych, pozwalają na pełną ekspozycję zdjęcia (np. na całej karcie) i dowolną aranżację produktu.  W efekcie otrzymujecie całkowicie spersonalizowany, niepowtarzalny album czy książkę.
Obydwa produkty zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

 

Wszystkie oferowane przeze mnie książki i albumy produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z użyciem tylko najlepszych materiałów, a zdjęcia w formie cyfrowej przekazuję w pełnej rozdzielczości pozwalającej na wykonanie dowolnej wielkości wydruków we własnym zakresie.

IMG-20190807-WA0002

Napisz do mnie

 

Jeśli marzy Wam się idealny reportaż ślubny i jesteście zainteresowani moją ofertą, zapoznajcie się z zakładką:

Za pomocą formularza napiszcie kilka słów o Was i Waszych planach, abym mógł poznać Wasze oczekiwania i przygotować dla Was idealną ofertę!

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać poprawny numer telefonu.
Proszę wpisać treść wiadomości.
Copyright 2016 - Wooden Beavers