Fotografia Ślubna

dawidskura.pl dawidskura.pl
O NAS

FOTOGRAF I FILM ŚLUBNY ŚLĄSK

Niezapomniana fotografia ślubna jest nie lada wyzwaniem dla fotografa. Do jej wykonania niezbędna jest pasja, zaangażowanie i godziny praktyki. Jako fotograf ślubny pragnę towarzyszyć Wam w tym dniu od momentu przygotowań, poprzez ceremonię, zabawę weselną, aż do plenerowej sesji ślubnej. Będąc częścią Waszych wydarzeń staram się uchwycić najważniejsze momenty i towarzyszące im emocje. Pracuje głównie na terenie Śląska, ale na waszą prośbę jestem gotów dotrzeć do najdalszych zakątków Polski. Wasze marzenia o plenerowej sesji ślubnej jestem w stanie zmienić w rzeczywistość.
Zapraszamy do zapoznania się z moim portfolio i do wysyłania zapytań o dostępność terminów.

Niezapomniana fotografia i film ślubny jest nie lada wyzwaniem dla fotografa i kamerzysty. Do jej wykonania niezbędna jest pasja, zaangażowanie i godziny praktyki. Jako duet ślubny pragniemy towarzyszyć Wam w tym dniu od momentu przygotowań, poprzez ceremonię, zabawę weselną, aż do plenerowej sesji ślubnej. Będąc częścią Waszych wydarzeń staramy się uchwycić najważniejsze momenty i towarzyszące im emocje. Pracujemy głównie na terenie Śląska, ale na waszą prośbę jesteśmy gotowi dotrzeć do najdalszych zakątków Polski. Wasze marzenia o plenerowej sesji ślubnej jesteśmy w stanie zmienić w rzeczywistość.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i do wysyłania zapytań o dostępność terminów.

FOTOGRAFIA

Dawid

Nieustannie dążący do perfekcji fotograf z powołania. Wrażliwy na piękno ludzi, miejsc i emocji. Fotografia to część jego życia, z którą nie chce się rozstawać. Zawsze uśmiechnięty, gotowy do współpracy.

FILM

Robert

Niezastąpiony w każdej dziedzinie życia. Jego dokładność i dbałość o szczegóły są w tej pracy szalenie istotne. Lubiący ludzi i zawsze uśmiechnięty jest gwarancją dawki dobrego humoru. Profesjonalista poszukujący niepowtarzalnych ujęć.

Historie Waszej miłości

Galeria

Kwintesencja zdjęć ślubnych. To klasyczne fotografie obejmujące przygotowania, uroczystość ślubną i wesele.

Efekt Końcowy

ALBUMY I FOTOKSIĄŻKI

W mojej ofercie proponuje Wam nowoczesne albumy wykonane z dbałością o każdy szczegół. Indywidualizm każdego projektu pozwala mi na tworzenie spersonalizowanego albumu.

Tworzone przeze mnie albumy produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Otrzymany materiał w wersji cyfrowej pozwala na dzielenie się emocjami z bliskimi w dowolnej chwili waszego życia.

KONTAKT

Napisz do Nas

Katowice SILESIA
Email: lololovestudio@gmail.com
FOTO: 533 031 188
VIDEO: 724 701 410