Fotografia ślubna, portretowa, biznesowa

Magdalena & Adrian - Rezydencja PREZYDENTA, Kompleks SZTYGARKA, Chorzów

Witajcie!

Przedstawiam Wam kolejną niesamowitą parę, z którą miałem ogromną przyjemność pracować- Magdalena i Adrian.

W dniu ich wielkiego święta rozpoczęliśmy współpracę od ceremonii w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Katowicach. Delikatna biała suknia, niestandardowy kolor garnituru, piękne kwiaty, obrączki- wszystko gotowe więc zaczynamy!

Duży, pięknie przystrojony kościół i jeszcze piękniejsi ONI przysięgający sobie miłość i wierność dopóki śmierć ich nie rozłączy.

W tych trudnych dla par czasach wynikających z ograniczeń w związku z epidemią SARS-CoV-2, goście Magdy i Adriana dostosowali się do wszystkich wytycznych. Zakryte twarze, żółwiki i łokcie przy składaniu życzeń.

Nowożeńcy zaprosili swoich gości do wyjątkowego miejsca- Restauracja Prezydent- Kompleks Sztygarka w Chorzowie. Tradycyjne przywitanie chlebem i solą, toast i pierwsze STO LAT dla młodej pary, ogrom życzeń i już dali nogę na parkiet, aby uraczyć gości swoim pierwszym tańcem. Akompaniament tej jakże romantycznej chwili zapewnił zespół Cover Band (http://coverband.pl/).  W ślad młodych ruszyli goście i tak zabawa weselna ruszyła pełną parą.

W trakcie szampańskiej zabawy, porwałem zakochanych na mini sesję w plenerze. I wiecie co ? Czasem nie trzeba jechać daleko w poszukiwaniu idealnego tła dla  pleneru. W kilkanaście minut powstały te piękne ujęcia dwójki zakochanych, którzy od tego dnia będą mogli mianować się MĘŻEM i ŻONĄ.

Magdaleno, Adrianie raz jeszcze życzę Wam nieustającej miłości. Dziękuję Wam za zaufanie i możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym dniu.