Fotografia ślubna, portretowa, biznesowa

Najczęściej przygoda z fotografią zaczyna się przy fotografii rodzinnej.

To nasze partnerki, matki, żony zachęcają nas do uwiecznienia chwil z bliskimi. Jest to rodzaj fotografii bardzo sentymentalny, pamiątka na długie lata. W fotografii zatrzymujemy czas. Możesz wybrać się na sesję z ojcem, synem, lub wykonać zdjęcia kilku pokoleń. Taka przygoda zacieśnia więzi, a powtarzana cyklicznie daje wspaniały obraz tego jak się zmieniamy, jak dorastają nasze dzieci.

Kolejny etap to sesje biznesowe

Coraz więcej osób myśli o umieszczeniu profesjonalnych fotografii w swoim życiorysie i słusznie.

 Wygląda to elegancko, schludnie i jestem przekonany, że zaintryguje przyszłego pracodawcę. Jeśli natomiast jesteś przedsiębiorcą, rozwijasz swoją firmę, dbasz o stronę internetową, to koniecznie musisz zadbać o uwiecznienie swojego wizerunku. Dobra fotografia jest Twoją wizytówką. Odzwierciedla Twoje zaangażowanie w to co robisz.

Jeśli po pracy, a także po obowiązkach domowych znajdujesz chwilę na swoje hobby to dlaczego tego nie uwiecznić?

Jeśli jesteś fanem motoryzacji to zdjęcia z Twoją maszyną to świetny pomysł. Świat motoryzacji szybko mknie do przodu. Dla mężczyzn samochód, motor jest czymś więcej niż tylko środkiem lokomocji. Często poświęcamy im długie godziny, a brud, smar nie są nam obce. Te kadry będą wyjątkowe- Ty, Twój wóz i idealnie dobrane miejsce plenerowe!

A kiedy sport to całe Twoje życie

Spędzasz godziny na siłowni, rzeźbisz swoje ciało, sport to całe Twoje życie to z ogromną chęcią uwiecznię to na fotografiach. Idealna sylwetka, mięśnie to podkład do wyjątkowych zdjęć, którymi z pewnością zaimponujesz płci pięknej. Uprawiasz sport zawodowo ? Zbierz swoje rekwizyty i umów się na sesję. To będzie niezapomniana pamiątka, ale przede wszystkim wizytówka Ciebie jako sportowca, zawodnika.