fbpx
Fotografia ślubna DawidSkura.pl

W każdej duszy jest piękno

Sesje kobiece, buduarowe, glamour, sensualne, zmysłowe to nic innego jak ukazanie piękna, które tkwi w każdej z Was. Coraz częściej spotykam się z kobietami, które chciałby spróbować czegoś nowego, czegoś co odbiega od fotografii portretowej, rodzinnej. Ten nabierający na popularności rodzaj zdjęć jest idealnym pomysłem dla Pań, które chcą uwiecznić swoje piękno, poczuć się sexy, zyskać lub  odzyskać poczucie własnej wartości, a może sprawić prezent bliskiej osobie.

Myślisz sobie to nie dla mnie, ja się nie nadaje. Jesteś w błędzie ! Otóż piękno jest w każdej kobiecie, a dzięki moim fotografiom pomogę Ci to piękno zobaczyć. Ta przygoda z fotografią wzmocni Twoją samoocenę, ukaże Twój styl i charakter.

Poprzez fotografię chcę wzmocnić poczucie Twojej wartości, ukazać Twój sex appeal. Zdjęcia mają być zmysłowe, ale nie wulgarne, dlatego to Ty sama zdecydujesz jakich fotografii oczekujesz. Piękno można ukazać nie odsłaniając wiele. Zmysłowość , subtelność i tajemniczość uruchamiają wyobraźnię i często są bardziej pociągające.

``Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki”

Kobieca sesja zdjęciowa to idealny pomysł aby miło spędzić dzień. Makijaż, ciuchy, bielizna, dobra kawa i współpraca nad kadrami – czy można sobie inaczej wyobrazić wolny dzień tylko dla siebie? Na dodatek efekty z tego dnia będą pamiątką na lata.

Nie ważne jaką rolę spełniasz na co dzień – córki, żony, matki, pracownika roku- należy Ci się odrobina przyjemności i poczucia, że jesteś piękna, jesteś wyjątkowa, jesteś bezkonkurencyjna, jesteś fenomenalna.

Zadajesz sobie pewnie pytanie

gdzie wykonać taką sesję ?
Mamy kilka możliwości. Może to być Twoje mieszkanie, miejsce w którym będziesz się czuć swobodnie. Możemy wynająć profesjonalne studio zdjęciowe, lub stylowy apartament.
jak przygotować się do sesji ?
Przed spotkaniem wyślę Ci przygotowany poradnik, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.
Co otrzymasz po sesji ?
Niesamowitą pamiątkę !

Napisz już dziś i umów się na sesje